„GERARD LABUDA ŻEGLARZ NA OCEANIE NAUKI” – WYNIKI KONKURSU

„GERARD LABUDAŻEGLARZ NA OCEANIE NAUKI”

Wyniki konkursu

 

Oceny prac konkursowych dokonała komisja w składzie:
1. Zofia Botulińska
2. Aleksandra Meyer
3. Magdalena Klein

UROCZYTSE WRĘCZENIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIE W CZWARTEK 21 GRUDNIA O GODZ. 17:15. ZAPRASZAMY!

PRACE PLASTYCZNE pt. „Portret Gerarda Labudy”

Kategoria przedszkolna 5-6 lat wpłynęło prac: 15

Nagrodzono następujące osoby:

I miejsce: Sirocki Jakub Gminne Przedszkole Publiczne w Luzinie
II miejsce: Papke Klara Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w Kębłowie
III miejsce: Kasperczuk Paulina Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
Wyróżnienia: Płukarska Paulina Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
Wyróżnienia: Kożyczkowski Hubert Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
Wyróżnienia: Orłowska Antonina Gminne Przedszkole Publiczne w Luzinie

 

Kategoria: Uczniowie szkół podstawowych klasy I-III wpłynęło prac: 20

I miejsce: Klawikowska Anna I Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
II miejsce: Płukarska Zofia II Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
III miejsce: Frankowska Alicja II Szkoła Podstawowa nr II Im. Gerarda Labudy w Luzinie
III miejsce: Richert Kacper II Szkoła Podstawowa nr II Im. Gerarda Labudy w Luzinie
Wyróżnienia: Tobiaska Helena II Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
Wyróżnienie: Wroński Milan II Szkoła Podstawowa nr II Im. Gerarda Labudy w Luzinie

Kategoria: Uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VI wpłynęło prac: 16

Nagrodzono następujące osoby:

I miejsce: Szeląg Aleksandra klasa IV Szkoła Podstawowa nr II Im. Gerarda Labudy w Luzinie
II miejsce: Neumuller Faustyna VI Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w Kębłowie
III miejsce: Malotka Kinga Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
Wyróżnienia: Fierka Maja IV Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w Kębłowie
Wyróżnienia: Talaśka Lena IV Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
Wyróżnienia: Kafel Maria V Szkoła Podstawowa nr II Im. Gerarda Labudy w Luzinie
Kategoria: Uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII wpłynęło prac: 5

Nagrodzono następujące osoby:

I miejsce: Lewnau Antonina VIII Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie
II miejsce: Wysocka Marta VII Szkoła Podstawowa nr II Im. Gerarda Labudy w Luzinie
III miejsce: Sikorra Szymon VII Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w Kębłowie
Wyróżnienia: Turzyńska Antonina VII Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła II w Kębłowie

Filmik na Tiktoku

wpłynęło prac: 1
I miejsce: Benke Weronika IV Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie

Film na Tiktoku

Praca literacka

wpłynęło prac: 1
II miejsce: Bieschke Milena V Zespół Szkolno-Przedszkolny nr I Im. Lecha Bądkowskiego w Luzinie

Zobacz również

Grupa Zabawowa- zapisy

W związku z ogromnym zainteresowaniem ogłaszamy nabór do Grupy Zabawowej. Zajęcia odbywać się będą w PONIEDZIAŁKI w godz. 11-12:30 Wszystkie miejsca są już zajęte Ilość

Czytaj więcej »

Ferie w Kębłowie

Twórczy tydzień zajęć feryjnych za nami ❤️ ❄️ Stworki- Gniotki z użyciem samorobnej ciastoliny ❄️ Biżuteria z koralików- bransoletki, zawieszki na telefon, naszyjniki ❄️ Szkatułki,

Czytaj więcej »

Kategorie

Kalendarz
wydarzeń

luty 2024
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3

Tagi