Jak rozmawiać… o pracy

W maju spotkaliśmy się po raz kolejny w Biblioteka Luzino w ramach cyklu „Jak rozmawiać?”. Tym razem debatowaliśmy o … pracy- zawodowej, szkolnej, pracy w stowarzyszeniach i instytucji dziadka/babci. Z ekscytacją pozwoliliśmy sobie puścić wodze fantazji, po to, by podyskutować o pracy wymarzonej! Jesteśmy przekonani, że od idei do realiów dzieli nas często jedynie krok. Dlatego spotkanie zakończyliśmy życząc sobie samym wiary w siebie i odwagi do realizacji wszystkich marzeń!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w rozmowie, szczególne podziękowania kierujemy do Pani Doroty Labuddy opiekunki grupy młodzieżowej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Luzinie. Punkt widzenia młodych uczestników spotkań jest niezwykle odżywczy i świeży. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Inicjatorem spotkań w gminie Luzino jest Stowarzyszenie Teatralno-Literackie „Kukówka” oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich „ProBono” oraz Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie o. Luzino. Rozmowę prowadziła Maria Krośnicka.

Spotkania odbywają się w ramach ogólnopolskiego projektu „Jak rozmawiać” realizowanego przez Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszu EOG w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Zobacz również

Grupa Zabawowa- zapisy

W związku z ogromnym zainteresowaniem ogłaszamy nabór do Grupy Zabawowej. Zajęcia odbywać się będą w PONIEDZIAŁKI w godz. 11-12:30 Wszystkie miejsca są już zajęte Ilość

Czytaj więcej »

Ferie w Kębłowie

Twórczy tydzień zajęć feryjnych za nami ❤️ ❄️ Stworki- Gniotki z użyciem samorobnej ciastoliny ❄️ Biżuteria z koralików- bransoletki, zawieszki na telefon, naszyjniki ❄️ Szkatułki,

Czytaj więcej »

Kategorie

Kalendarz
wydarzeń

luty 2024
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3

Tagi