Poszukiwanie wiosny

Kilka dni temu wraz z Śówkami ze Słoneczne Przedszkole Niepubliczne Przedszkole w Luzinie poszukiwaliśmy oznak wiosny. Zgodnie doszliśmy do wniosku, że cały świat zmienia się, nabiera kolorów i budzi do życia! Wiosną budzą się także jeże. I jeden z nich, chyba najbardziej znany jeż w Polsce, a może i na świecie, pojawił się w naszej bibliotece. O tak!

Jeż Franek, bo o nim mowa, może nie ma zbyt wiele czasu na spanie 🙂, za to razem ze swoją Mamą- Kasia Keller jeździ po świecie i opowiada o swoich przygodach. Jedną opowiedział i nam 🙂

Panie Franku bardzo nam było miło, pana,yyh jeża poznać. Z pewnością jeszcze nie raz sięgniemy po Pańskie jeżowe przygody. Kto wie, może jedna i nam się przydarzy.

Drogie Przedszkolaki i Drodzy Rodzice życzymy Wam wielu wspaniałych przygód 🙂

Seria „Jeżyk Franek” Kasi Keller, Wydawnictwo Wilga dostępna jest w Biblioteka Luzino.

„Każda książka w serii to oddzielna historia, która opisuje sytuacje z życia codziennego Franka. Jeżyk się uczy, jak razić sobie z problemami, doświadcza różnych emocji, poznaje otaczającą go rzeczywistość. Franek zawsze może liczyć nie tylko na rodziców, ale również na pomoc opiekunki, pani Sowy.

Opowieści niosą ze sobą wiele ciepła, są napisane zrozumiałym językiem i bogato ilustrowane. Autorka stworzyła sympatycznych bohaterów, z którymi przedszkolaki z łatwością się utożsamią”. (ze strony wydawnictwa)

Zobacz również

Kategorie

Kalendarz
wydarzeń

maj 2024
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Tagi