Zapraszamy serdecznie na pierwszy w sezonie 2026 spacer ziołowy z Fundacja Ziołogród.
Dowiemy się jakie zioła warto zbierać wiosną, a spotkanie zakończymy ogniskiem.
Spotykamy się 24 maja (niedziela) o godzinie 11:00 w Barłominie obok dawnej leśniczówki.
Obowiązują zapisy! >> ZAPSY<<
Miejsce zbiórki: Leśniczówka w Barłominie



