Wyniki konkursu „GERARD LABUDA. ŻEGLARZ NA OCEANIE NAUKI”

Wyniki konkursu
„GERARD LABUDA. ŻEGLARZ NA OCEANIE NAUKI”
PRACE PLASTYCZNE pt. „Portret Gerarda Labudy”
Kategoria przedszkolna 5-6 lat wpłynęło prac: 1
Nagrodzono następujące osoby:
I miejsce: Wiktor Kożyczkowski (Zespół Szkolno-Przedszkolny, Przedszkole nr 2, Luzino)
Kategoria: Uczniowie szkół podstawowych klasy I-III wpłynęło prac: 21
Nagrodzono następujące osoby:
I miejsce: Kornelia Bistram (Szkoła Podstawowa w Barłominie)
II miejsce: Nikola Labudda (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie), Cornelia Hochschulz (Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie)
III miejsce: Nikola Halk (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie)
Wyróżnienia: Milena Bartek (Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie), Julia Lesner (Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie), Wojciech Waga (Szkoła Podstawowa w Barłominie), Antoni Rostankowski (Szkoła Podstawowa w Barłominie), Amelia Tempska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie), Maja Czebieniak (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie), Pranga Rozalia (Szkoła Podstawowa w Barłominie)
Kategoria: Uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VI wpłynęło prac: 9
Nagrodzono następujące osoby:
I miejsce: Zofia Majkowska (Szkoła Podstawowa w Kębłowie)
II miejsce: Amelia Kalkowska (Szkoła Podstawowa w Sychowie)
III miejsce: Adam Kaczykowski (Szkoła Podstawowa nr 2 Luzinie)
Wyróżnienia: Wiktoria Kreft (Szkoła Podstawowa w Sychowie), Wiktoria Szweda (Szkoła Podstawowa w Barłominie), Irmina Felsztiger (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie)
Kategoria: Uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII wpłynęło prac: 6
Nagrodzono następujące osoby:
I miejsce: Martyna Siedlanowska (Szkoła Podstawowa w Kębłowie)
II miejsce: Martyna Skurat (Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie)
III miejsce: Szymon Januszewski (Szkoła Podstawowa w Kębłowie), Krystian Bojke (Szkoła Podstawowa w Sychowie)
Wyróżnienie: Natalia Wasielke (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie)
PREZENTACJE MULIMEDIALNE
I miejsce: Natalia Sirocka (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie)
II miejsce: Nikola Dąbek (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie), Kankowska Paulina (Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie)
III miejsce: Marcin Nowicki (Szkoła Podstawowa w Sychowie)
Wyróżnienia: Martyna Sobiecka (Szkoła Podstawowa nr 1 Luzinie)
Praca literacka
I miejsce: Cezary Palach (Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie) za opowiadanie „Gerard Labuda- życie i twórczość
Oceny prac konkursowych dokonała komisja w składzie:
1. Zofia Botulińska
2. Aleksandra Meyer
3. Maria Krośnicka
4. Maja Krośnicka
5. Krystyna Kotłowska
O terminie wręczenia nagród laureatów poinformujemy telefonicznie
GRATULUJEMY!

Zobacz również

Dzień Babci i Dziadka

Kochana Babciu, kochany Dziadku, życzymy Wam, zdrowia i spokoju Wielu radosnych chwil, abyście nam żyli jak najdłużej Wnukom przypominamy i podpowiadamy, że najlepszym prezentem dla

Czytaj więcej »

Wręczenie nagród

Nagrody za udział w konkursie „Gerard Labuda. Żeglarz na oceanie nauki” zostały wręczone. Jeszcze raz gratulujemy laureatom! Czekamy na Wasze prace w kolejnej edycji konkursu.

Czytaj więcej »

Kategorie

Kalendarz
wydarzeń

styczeń 2022
pon.wt.śr.czw.pt.sob.niedz.
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Tagi